Fernanda Torresa oživljavali na terenu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 02.03.17. | 22:39

Utakmica je ostala u sjeni strašne ozljede Torresa…

Utakmicu Deportiva i Atletica (1:1) zasjenila je stravična ozljeda Fernanda Torresa koja se dogodila u 84. minuti, kada su igrača Atletica na nosilima iznijeli s terena s teškim ozljedama glave i vrata, bez svijesti, a njegovi suigrači nisu mogli gledati ružne prizore… U jednom trenutku suigrači su Torresu morali otvarati dišne puteve. Do ozljede je došlo nakon što se Torres u zračnom dvoboju sudario s Alexom Bergantinosom

Uskoro opširnije!

Utakmica 25. kola LaLige između Deportiva i Atletico Madrida završila je podjelom bodova – dvoboj je završio rezultatom 1:1. Međutim, malo tko će ovu utakmicu pamtiti po nogometu. Sve je zasjenila stravična ozljeda Torresa koja se dogodila u 84. minuti, kada su igrača Atletica na nosilima iznijeli s terena s teškim ozljedama glave i vrata, bez svijesti, a njegovi suigrači nisu mogli gledati stravičan prizor… Torres je nastradao u zračnom dvoboju s Alexom Bergantinosom

Domaćini su u vodstvo došli već u 13. minuti i to nakon velike greške obrane Atletica. Oblak je krenuo izvesti gol-aut i izveo ga je tako loše da je lopta iznenadila Gimeneza koji ju nije uspio primiriti. Zatim se lopta odbila natrag prema golu Atletica, abrži od Gimeneza bio je Andone koji izlazi sam pred Oblaka i zabija za 1:0.

Gosti su bezuspješno pokušavali izjednačiti, sve dok u 68. minuti Griezmann sjajnim udarcem nije probio Betis. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a Atletico bi ovim remijem mogao izgubiti četvrto mjesto na ljestvici, jer peti Real Sociedad ima samo bod manje.