Fantastičan Felix u dvostrukom preokretu Atletica, City uvjerljiv (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 27.10.20. | 23:12

Golijada na Wandi Metropolitano.

Uzbudljivu golijadu s dva preokreta gledali smo na Wandi Metropolitano gdje je Atletico s 3:2 pobijedio RB Salzburg.

Poveli su domaćini u 29. minuti golom Marcosa Llorentea, da bi do kraja prvog poluvremena Dominik Szoboszlai jednako atraktivnim golom donio izjednačenje gostima.

Gol Llorentea pogledajte OVDJE

Gol Szoboszlaija pogledajte OVDJE

Netom po startu drugog poluvremena stiže preokret gostiju, a strijelac je ovog puta Mergim Berisha (47').

Gol Berishe pogledajte OVDJE

Nije ta sreća dugo trajala, a za to se pobrinuo Joao Felix.

Mlađahni i vrlo skupi Portugalac u ovoj utakmici potpuno je opravdao uložen novac, nešto što je počeo redovno pokazivati i u Primeri, a golove za preokret Rojiblancosa postiže u 52. minuti i 85. minuti.

U ovoj skupini vodeći je Bayern sa maksimalnih šest bodova, tri imaju Colchonerosi, dok po bod imaju Lokomotiv i Salzburg.

Golove Felixa pogledajte OVDJE i OVDJE

Manchester City je s tri gola bez primljenog bio uvjerljiv kod Marseillea.

Strijelci su bili Ferran Torres (18'), Ilkay Gundogan (76') i Raheem Sterling (81'), a dva puta se u asistente upisao Kevin De Bruyne.

Gol Ferrana Torresa pogledajte OVDJE

Gol Gundogana pogledajte OVDJE

Gol Sterlinga pogledajte OVDJE

U ovoj skupini, City je vodeća momčad sa šest bodova, po tri imaju Porto i Olympiakos nakon što su Portugalci večeras s 2:0 pobijedili Grke, dok je Marseille bez bodova.