Evandro majstorskim pogotkom riješio Osijek (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 25.07.19. | 21:30

Hrvatska momčad imala je nekoliko dobrih prilika, ali ovoga puta jednostavno nije bilo sreće.

Prvu priliku na utakmici imao je domaći sastav u 7. minuti. Ubacio je Fabbrini s lijeve strane, napadač domaće momčadi našao se sam na 11 metara od gola, ali je loše zahvatio pa Ivušić nije morao intervenirati.

Prva prava prilika za Osijek, a ujedno i najbolja šansa u prvom poluvremenu. Odlično je po lijevoj strani prošao Bočkaj te je uputio lijep centaršut u srce domaćeg 16-erca, Mance je najviši u skoku ali lopta ide točno u domaćeg vratara.

U 27. minuti ponovno Mance. Primio je stasiti napadač loptu 18 metara od suparničkog gola, namjestio se na lijevu nogu i lijepo tukao, ali lopta odlazi tik uz vratnicu. U tim trenucima Osijek je izgledao jako dobro.

Tekstualni prijenos ovog susreta, kao i najavu uoči njega, mogli ste pogledati klikom na sljedeći link:

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FGermanijak%2Fposts%2F2041997115906579&width=500" width="500" height="510" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Treba nadodati kako je domaći sastav puno je agresivniji od gostiju iz Osijeka, a od cijele momčadi najviše se ističe publika koja fantastičnim navijanjem bodri domaću momčad.

Pred sam kraj prvog poluvremena Bočkaj se sjurio prema domaćem 16-ercu, uputio je i dobar udarac, ali on od bloka odlazi u korner za gostujući sastav.

S tim pokušajem završilo je prvih 45 minuta.

Prvu pravu priliku u drugom poluvremenu vidjeli smo u 52. minuti. Evandro je fantastično tukao sa 25 metara i lopta odlazi iza leđa Ivušića koji apsolutno ništa nije mogao u ovoj situaciji. Domaći sastav vodi, iako je Osijek u dosadašnjem dijelu susreta bio bolja momčad – 1:0

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/vnNM" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Nakon pogotka Osijeka nismo vidjeli praktički ništa sljedećih 20 minuta, a onda je ponovno zaprijetio Mance, ali njegov udarac odlazi pored gola.

U 80. minuti vidjeli smo odličan ubačaj Bočkaja iz slobodnog udarca, najviši je u skoku bio Marić, ali njegov udarac glavom odlazi pored gola. Osijek stvarno nema sreće.

Svega dvije minute nakon toga Osijek dolazi do nove velike prilike. Kleinheisler je odlično tukao sa 15 metara, ali njegov udarac zaustavlja vratnica. Treba pohvaliti i Marića koji je uputio odličnu loptu prema Mađaru.<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnkosijek%2Fposts%2F10158650214343852&width=500" width="500" height="595" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Osijek je do kraja utakmice bacio sve karte u napad, ali put do mreže nisu uspjeli pronaći.

Treba istaknuti kako je utakmicu presudila individualna majstorija domaćeg napadača, te da će Osijek imati priliku okrenuti sve u svoju korist za sedam dana na Gradskom vrtu kada se igra uzvratni susret.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnkosijek%2Fposts%2F10158651156173852&width=500" width="500" height="595" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

(foto:pixsell)