Cucco Ricucchi / ipa-agency.net

Erlić bolji od Bradarića, Badelju 84. minute u pobjedi protiv Verone

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 10.11.23. | 22:46

Sassuolo je ugostio Salernitanu u prvom od dva današnja dvoboja u Serie A

U prvoj utakmici 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo i Salernitana su igrali 2-2 (1-2).

Posljednjeplasirani gosti odlično su krenuli u utakmicu i vrlo brzo poveli sa 2-0 preko Ikwuemesija (5) i Dije (17), ali nisu uspjeli upisati prvu pobjedu u sezoni jer je s dva gola domaćima bod spasio Thorstvedt (36, 53).

Martin Erlić odigrao je čitav susret za Sassuolo koji se nalazi na 14. mjestu sa 12 bodova, dok je Domagoj Bradarić odigrao drugo poluvrijeme za Salernitanu koja je i dalje na dnu s pet bodova, dva manje od 19. Empolija, a tri od 18. Verone.

U drugoj dnaašnjoj utakmici, bivši hrvatski nogometni reprezentativac Milan Badelj igrao je do 84. minute za Genou koja je u susretu 12. kola talijanskog prvenstva ostvarila važnu 1-0 (1-0) domaću pobjedu protiv izravnog konkurenta za ostanak Verone.

Jedini gol na utakmici postigao je Dragusin u 44. minuti.

Ovom pobjedom Genoa je skočila na 13. mjesto sa 14 bodova, šest više od 18. Verone koja se nalazi u zoni ispadanja. Na vrhu je Inter sa 28 bodova, dva manje ima drugi Juventus.