Dzyuba nastavlja zabijati, nova dva gola za pobjedu Spartaka (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 11.08.14. | 09:46

U tri nedjeljne utakmice ruske Premier lige gosti su imali puno više uspjeha.

Lokomotiv našeg Vedrana Ćorluke je s 2:0 slavio u Tuli kod tamošnjeg Arsenala. Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a u drugom je Fernandes u 53. minuti predivnim golom doveo goste u vodstvo. Konačnih 2:0 postavio je N'Doye sedam minuta prije kraja utakmice. Ćorluka je odigrao cijelu utakmicu na centralnom mjestu u obrani, a u 42. je zaradio žuti karton.

Gostujuću pobjedu zabilježio je i Spartak koji je s 2:1 bio bolji od Dinama. Kokorin je već u 3. minuti dao gol za domaćine, a preokret je djelo Artoma Dzyube koji je i u ovoj utakmici, baš kao i u prvom kolu, postigao dva gola – prvi je dao u 17., a drugi u 52. minuti.

Treća nedjeljna utakmica, ona između Urala i Krasnodara, završila je bez pogodaka. Joaozinho je iz kaznenog udarca goste doveo u vodstvo u 19. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Lungu u 60. minuti.