NK Osijek

Dvostruki program Osječana: Remi protiv Kopera i poraz od Honveda

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 07.01.23. | 15:49

Trener Osijeka Rene Poms očito je odlučio zaoštriti rad na pripremama

Trener Osijeka Rene Poms očito je odlučio zaoštriti rad na pripremama u Osijeka u Umagu pa su tako njegovi nogometaši danas imali dvostruki program – u prvoj utakmici protiv Kopera su remizirali (4:4), a u drugoj protiv mađarskog Honveda izgubili (1:2).

Dvoboj protiv Kopera završio je bez pobjednika 4-4 premda su Osječani vodili 3-0. Uvodna tri pogotka za Osijek, do 23. minute, postigao je Josip Špoljarić. Trenutačno drugoplasirana momčad slovenskog prvenstva potom je okrenula rezultat te je u 72. minuti povela 4-3. Konačnih 4-4 postavio je Ognjen Bakić u 76. minuti.

U okršaju protiv Honveda, koji je u ovom trenutku pretposljednja momčad tamošnjeg prvenstva. Autogolom Mihaela Žapera Honved je poveo u 24. minuti. Povratnik na terene Kristijan Lovrić je izjednačio u 69. minuti, a pobjedu Honvedu je osigurao Nenad Lukić golom devet minuta prije kraja.