Dva slobodna udarca, dva pogotka Lovrića – Gorica ostaje stopostotna (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 13.09.20. | 21:00

Momčad Valdasa Dambrauskasa i dalje je stopostotna u svim natjecanjima.

Za goste je zabijao Kristijan Lovrić, za domaćina je smanjio Fran Karačić, a iako nije bilo pogodaka iz igre, ne možemo reći kako na terenu nije bilo zanimljivo.

Prvi pogodak na utakmici vidjeli smo u 32. Minuti. Bio je to jedan dalekometni slobodni udarac Lovrića, koji je doduše bio zamišljen kao centaršut, ali lopta je sve preletjela, iznandila Brazilac Alexa na golu Lokomotive te se u konačnici zaplela u njegovoj mreži – 0:1

Prije tog pogotka domaćin je imao veliku priliku preko Markovića, ali njegov udarac glavom iz 15. Minute izvrsno je obranio Kahlina.

U nastavku utakmice intezitet je ipak nešto pao, Gorica je više razmišljala o tome kako da zadrži prednost, dok je Lokomotivi nedostajao završni pas kako bi se kreirala stopostotna prilika.

Utakmica se polako bližila kraju, ali onda smo u samoj završnici vidjeli još dva pogotka.

Gosti su povećali svoju prednost u 85. Minuti. Kako? Ponovno Lovrić, ponovno slobodni udarac. Samo ovog puta najbolji igrač gostujućeg sastava nije planirao ubačaj, već je precizno naciljao sam kut gola te je pogodio baš onako kako je i zamislio – 0:2

Tri minute kasnije, vraćaju se Lokosi. Nevjerojatno, ali i oni su bili precizni iz slobodnog uzdarca. Izveo ga je Karačić, lopta je otišla oko loše postavljenog živog zida od strane Kahline (možda je mislio da će pucati ljevak) i završila u njegovoj mreži – 1:2

Do kraja utakmice domaćin je bacio sve svoje karte u napad, ali bilo je prekasno da bi stigli do izjednačenja.

Gosti su ostali stopostotni, Gorica je i dalje vodeća momčad prvenstva, dok je Lokomotiva sada na sedmom mjestu sa četri osvojena boda iz isto toliko utakmica.

(foto: Igor Kralj/PIXSELL)