Screenshot/Sportklub

Dva gola mladog dinamovca u 120 sekundi (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 28.10.22. | 20:24

Domžale koje s klupe vodi bivši trener Rijeke Simon Rožman su u 15. kolu slovenskog prvenstva s 5:1 pobijedile Goricu, a čak tri Hrvata upisala su se u strijelce

Zanimljiv je iz hrvatske perspektive bio petak u slovenskom nogometnom prvenstvu. Domžale koje s klupe vodi bivši trener Rijeke Simon Rožman su u 15. kolu slovenskog prvenstva s 5:1 pobijedile Goricu, a čak tri Hrvata upisala su se u strijelce.

Domžale su povele golom bivšeg igrača Rijeke i Hajduka Franko Kovačevića u 40. minuti, da bi na 2:0 četiri minute kasnije povisio Žiga Repas. Isti je igrač zabio i za 3:0 u 46. minuti.

Jedini gol za goste zabio je Miroslav Iličić, bivši igrač Orijenta, Slaven Belupa i Istre 1961 u 84. minuti.

A onda je u završnici na scenu stupio Bartol Barišić, koji je u Domžalama na posudbi iz Dinama. U razmaku od 120 minuta zabio je dva gola za konačnih 5:1.

Domžale su pete s 21 bodom, dok je Gorica deveta s 11 bodova.