Drama u Milanu - Inter je imao 2:1 do 87., a onda se Juve sjetio da je Juve! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.04.18. | 22:58

Veliki trijumf Juventusa.

Juventus je napravio veliki korak prema obrani titule pobijedivši Inter u gostima sa 3:2.

Utakmica je krenula munjevito i u 15. minuti se već činilo da je Juve siguran – prvo je Costa u 13. zabio za 1:0, a onda je Vecino dobio izravan crveni zbog starta na Mandžukiću.

Međutim, Inter se nije predavao u drugom poluvremenu preuzeo konce igre. U 52. je Icardi izjednačio, a u 65. je Inter u potpunosti preokrenuo utakmicu, nakon auto-gola Barzaglija.

Međutim, Juve je Juve i u nevjerojatne dvije minute između 87. i 89. je preko Cuadrada i Higuaina napravio još jedan preokret i uzeo sva tri boda.

Juventus sada ima četiri boda prednosti u odnosu na Napoli, koji sutra igra protiv Fiorentine.