Donedavno u HNL-u, a sada jedan protiv drugoga u Kini: Hajdukovac bolji od Dinamovca (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 07.03.15. | 13:40

Na otvaranju nove sezone kineske Super lige susrela su se dva igrača koja su donedavno igrala u HNL-u, Jean Kouassi i Sammir.

Kouassijev Shanghai SIPG u prvom kolu kineskog prvenstva s 2:1 svladao je Sammirov Jiangsu Sainty. Domaćin je rano poveo s 2:0, zabili su Yu Hai u 10. i Hysen u 16. minuti. U finišu prvog poluvremena Kjartansson je, pokazalo se, tek ublažio poraz gostiju.

Jean Kouassi je za Shanghai ušao u 60. minuti, dok je Sammir debitirao za Jiangsu Sainty od početka drugog dijela. Podsjetimo, Bjelokošćanin je ove zime iz Hajduka preselio u Kinu, dok je Sammir pomalo iznenada napustio Getafe. No privukla ga je bogata ponuda Jiangsua, koji mu je za trogodišnji ugovor ponudio 11 milijuna eura.