Domaćinima svih 9 bodova u utakmicama 2. Bundeslige

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 26.09.14. | 20:30

U tri danas odigrane utakmice u 2. Bundesligi domaće momčadi odnijele su sav bodovni plijen.

U Münchenu su 'sechzigeri' s 2:0 pobijedili Greuther Fürth. Domaću momčad u vodstvo je doveo Okotie u 6., a konačnih 2:0 postavio je Sanchez u 64. minuti. Marin Tomasov je s klupe odgledao pobjedu svoje momčadi.

Drugi naš predstavnik u današnjim utakmicama, Stipe Vučur, igrao je svih 90 minuta u pobjedi svojeg Erzgebirge Auea nad Aalenom. Jedini pogodan na utakmici dao je Müller u 77. minuti.

Eintracht iz Braunschweiga do svoje je pobjede došao protiv Sandhausena. Nakon 55 minuta igre bilo je 2:0 za domaću momčad, a Wooten je u posljednjim trenucima utakmice smanjio rezultat pogotkom iz kaznenog udarca.