Domaćim momčadima tri pobjede i remi

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 04.08.14. | 11:07

Domaćini su bili uspješni u nedjeljnim utakmicama 2. Bundeslige. Od četiri odigrane utakmice u trima su pobjede ostale kod kuće, a gostujuće momčadi su postigle tek jedan pogodak.

Jedino gol za goste dao je Schilke koji je u 20. minuti doveo u vodstvo FSV protiv Heidenheima. No, domaćini su preokrenuli utakmicu te preko Schnatterera (42.) i Mayera (84.) došli do prvih bodova u novoj sezoni.

Dvije utakmice su završile rezultatom 1:0. Za pobjedu Darmstadta protiv Sandhausena zaslužan je Stroh-Engel koji je dao gol iz jedanaesterca u 35. minuti, a slavlje Nürnbergu protiv Auea je donio Sylvestr u 69. minuti. Za goste je u toj utakmici cijelu utakmicu odigrao Stipe Vučur dok je Antonio-Mirko Čolak svih 90 minuta proveo na klupi Nürnberga.

Karlsruher i Union Berlin igrali su bez pogodaka, a Kreilach i Punčec su bili u sastavu svih 90 minuta. Danas zadnju utakmicu prvog kola igraju Kaiserslautern i 1860 München. U konkurenciji za tu utakmicu su Srđan Lakić i Marin Tomasov.