
Dinamova Zaklada opet dijeli stipendije učenicima i studentima
Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 02.11.23. | 10:05
Maksimirski klub poziva na natječaj za sedam dodatnih stipendija
Dinamo je objavio novi natječaj za dodjelu stipendija učenicima i studentima kroz Zakladu 'Nema predaje'.
Zbog neutrošenih sredstava u prvom javnom pozivu Zaklada dodjeljuje dodatnih sedam (7) stipendija. Kategorije za prijavu učenika završnih razreda srednje škole i studenata:
- Stipendije za učenike završnih razreda/studente sportaše s invaliditetom (ukupno 3 stipendije)
- Stipendije za učenike završnih razreda/studente po socioekonomskom statusu (ukupno 4 stipendije)
U prvoj kategoriji mogu se prijaviti učenici završnih razreda srednje škole i studenti s invaliditetom koji su ujedno sportaši. Obavezno je članstvo u sportskom klubu registriranom na području Republike Hrvatske.
U drugoj kategoriji mogu se prijaviti učenici završnih razreda srednje škole i studenti prema socioekonomskom kriteriju. Kandidati u ovoj kategoriji ne moraju biti sportaši. Kategorija se odnosi na mlade bez jednog ili oba roditelja, one koji su pod skrbništvom, ili koji su učenici i studenti iz obitelji u kojima mjesečni prihod po članu kandidatova kućanstva, ostvaren u razdoblju od 01.01.2022. do 31.12.2022. ne prelazi iznos od 310,00 eura.
Za sve učenike i studente koji se prijavljuju obavezno je članstvo u GNK Dinamo.
Sve ostale detalje i natječaj potražite na linku:
https://zakladanemapredaje.hr/2023/10/30/dodatni-natjecaj-stipendije-za-mlade/ (G)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Counter Strike
Mali Nogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.