Modri preokretom svladali prvu prepreku u Turskoj - pao Partizani

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 14.01.19. | 16:53

Prva pobjeda Plavih na pripremama.

Nogometaši zagrebačkog Dinama došli su do prve pobjede u pripremnim dvobojima ove zime. Nakon što su gubili 1-0, Plavi su preokretom slavili protiv albanskog Partizanija rezultatom 2-1.

Trener Nenad Bjelica na teren u turskom Beleku poslao je kombinirani sastav u kojemu se pronašlo nekoliko prvotimaca. Na vratima je bio Dominik Livaković, a obranu su činili Leovac, Perić, Rrahmani i Moharrami. Zadnjeg veznog igrao je 19-godišnji Marko Gjira, a prednja četvorka bili su Dani Olmo, Nikola Moro, Luka Menalo i Damion Kadzior. Centralnog napadača zaigrao je Bruno Petković.

Ipak, u 13. minuti, Partizani stiže u vodstvo preko Jurgena Bardhija, ali u 27. minuti Modri poravnavaju preko Nikole More.

Na predah se otišlo s ovim rezultatom, a već u 52. minuti Bruno Petković nastavlja gdje je stao u prošloj godini te je zabio za pobjedu hrvatskog prvaka.

Hrvatski predstavnik u Europskoj ligi nastavlja sa zimskim pripremama, a već sutra ga očekuje susret s imenjakom iz Njemačke, Dresdenom.