Slavko Midžor/Pixsell
Slavko Midžor/Pixsell

Dinamo bi Istri za Prevljaka mogao dati i igrača. Kandidat je Mudražija?

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 16.07.26. | 20:50

Modri pregovaraju s Istrijanima oko njihova napadača, jedna od opcija je i paket novac plus igrač

Smail Prevljak trebao bi uskoro postati novi igrač Dinama! Napadač Istre 1961 sve je dogovorio s Dinamom, ali još se čeka konačan dogovor klubova, za koji također mnogi kažu da ne bi trebao biti problem. Jer, Prevljaku ionako ugovor s klubom s Alda Drosine istječe za godinu dana, on želi u Dinamo i kad je sve tako posloženo, obično dogovor nije daleko.

A kako doznajemo jedna od opcija za transfer jest i da Dinamo, kako bi smanjio financijski izdatak transfera, Istri ustupi i nekog igrača, možda čak i dvojicu, ovisno o dogovoru. Bi li to bila posudba, od koje bi Istra imala koristi u slučaju idućeg transfera ili konačan transfer, to je stvar razgovora, ali kao jedan od igrača, koji bi mogli biti dio paketa spominje se Robert Mudražija. U Dinamu ionako ne igra puno, Mario Kovačević niti na pripremama nije mu dao previše prilika i očekuje se da ovo ljeto napusti klub. Mudražija dosad nije bio sklon odlasku u bilokoji HNL klub osim Dinama, za koji navija od malih nogu i svim srcem, međutim, možda se na kraju ipak skrasi u Puli. Jasno, ako Istra pristane na takav 'deal', koji bi onda, prema našim informacijama, uključivao i novčanu odštetu od oko 500-600 tisuća eura.

Kako će se, na kraju, dogovoriti Dinamo i Istra 1961, vidjet ćemo, međutim, izvjesno je da će do dogovora doći. Lani su Modri s Istrom odlično poslovali, doveli su Morisa Valinčića i Matea Lisicu za ukupno 2,4 milijuna eura, nema razloga da se i sad ne dogovore oko Prevljaka. (T.N.)


Tagovi

GNK DinamoRobert MudražijaSmail PrevljakLjetni prijelazni rok 2026.Mario KovačevićDario Dabac

Sljedeća vijest