Demonstracija sile! City potpuno razbio Huddersfield (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 19.08.18. | 16:40

Gosti mogu biti sretni sa šest primljenih golova.

Manchester City je silovito krenuo u novu sezonu. Nakon dvije 2:0 pobjede na otvaranju sezone, protiv Chelseaja u Community Shieldu te Arsenala u 1. kolu Premiershipa, danas je družba Pepa Guardiole demonstrirala silu protiv Huddersfielda. Na kraju je rezultat bio 6:1, ali dojam je kako su 'Građani' mogli postići još poneki pogodak.

City svojim protivnicima jednostavno nije dozvolio doći do zraka tijekom cijele utakmice. Hat-trick je postigao Aguero, koji je zabio i prvi gol u 25. minuti, a po jednom su se u listu strijelaca upisali Gabriel Jesus i Silva dok je Kongolo u 84. postigao autogol. Slovenac Jon Stanković jedini je zatresao mrežu 'Građana', a naglasimo i kako je posebno lijep bio Silvin gol u 48. minuti.

U drugoj utakmici 2. kola Premiershipa igranoj s početkom u 14:30 Watford je u gostima pobijedio Burnley rezultatom 3:1.