Darmstadt prekinuo crni niz protiv Schalkea

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 16.04.17. | 19:41

Domaćini su nakon dugo vremena upisali tri boda…

U 29. kolu Bundeslige Darmstadt je na domaćem terenu neočekivano pobijedio Schalke rezultatom 2:1.

Domaćini su poveli u 11. minuti golom Vrančića, a Schalke do kraja prvog poluvremena nije uspio izjednačiti rezultat.

U 57. minuti susreta Burgstaller nije pogodio s bijele točke za Schalke, ali je Coke u 75. minuti napokon uspio pogoditi za 1:1. Spomenimo i kako je Schalke od 81. minute igrao s igračem manje, nakon što je isključen Kehrer.

Ipak, u trećoj minuti sudačke nadoknade Gondorf je postigao gola za Darmstatd i tako svojoj momčadi donio tri bod nakon dugo vremena.

Ova pobjeda, međutim, malo toga će promijeniti za Darmstadt koji je već „u drugoj ligi“ – trenutno se nalaze na posljednjem mjestu njemačkog prvenstva sa svega 18 bodova. Za Mainzom koji se nalazi na petnaestom mjestu, posljednjem koje garantira ostanak u ligi, zaostaju velikih 14 bodova.