HNK Rijeka
HNK Rijeka

Danas kadeti, sutra seniori: Rijeka uvjerljivo svladala Dinamo i osvojila Kup (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 25.05.22. | 18:07

Sjajna uvertira za sutrašnje finale seniorskog kupa.

Sutra će seniori Rijeke i Hajduka na Poljudu odigrati finale Hrvatskog nogometnog kupa u kojem oba kluba love svoje sedmo Rabuzinovo Sunce.

(1.80) Hajduk (3.80) Rijeka (4.50)

A danas, dan prije seniorskog finala, kadeti Rijeke osvojili su Kup Hrvatske u svojoj dobnoj kategoriji pobijedivši Dinamo s čak 4:1. Taj rezultat je prilično iznenađujući budući da je kadetski prvak Dinamo ove sezone pobjeđivao Rijeku u prvenstvu s 5:0 i 3:1. No u finalu Kupa koje se igralo u Dugopolju, Rijeka je sjajnom predstavom stigla do trofeja.

U prvom dijelu nije bilo pogodaka, a onda je Vrbanić doveo Dinamo u vodstvo (47'). No, momčad Hrvoja Stilinovića uspjela je preokrenuti prije svega na krilima Ivana Srdoča koji je zabio u 64. i 68. minuti, a onda su u završnici dvoboja Knežević i Korač postavili konačni rezultat.

Slavlje igrača Rijeke nakon utakmice možete pogledati OVDJE.