Celta preokretom pobjegla iz zone ispadanja

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.04.19. | 22:41

Villarreal se i dalje trese.

Odigrano je 31. kolo španjolske La Lige, a s obzirom da je Barcelona na korak do obrane naslova, sve su oči danas bile uprte u borbu za opstanak, a neki od odgovora ostat će nepoznati sve do zadnjeg kola.

Celta je po jako teškom vremenu okrenula vodstvo Real Sociedada u drugom poluvremenu, a spasitelj je ponovno bio klupska ikona Iago Aspas (51' i 70') koji je zabio dva pogotka, dok se za potpuno olakšanje pobrinuo Gomez u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3:1.

Nakon što je u prošlom kolu primio dva pogotka od Barcelone te izvukao samo bod protiv španjolskog prvaka, Villarreal se ni danas nije usrećio dobrim rezultatom, a Cazorla je u 88. minuti promašio kazneni udarac za novi bod na vrućem gostovanju.

Betis je znalački iskoristio dvoje prilike te s dva pogotka Lo Celsa (11' i 63') došao do nove pobjede, dok je za goste strijelac bio Mori (13'), a na semaforu je na kraju stajalo 2:1.