Čak i kada igraju loše, pobjeđuju - Real je izborio treće uzastopno finale nakon spektakularne utakmice na Bernabeu (VIDEO)
Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 01.05.18. | 22:41
Real je izborio treće uzastopno finale.
Utakmica je počela furiozno, a visok ritam je držala do kraja devedeset minuta, iako niti jedna niti druga momčad nisu bilo posebno elegantne u stvaranju šansi, kao niti u obrambenim zadaćama.
Bayern je znao da mora postići dva pogotka ukoliko želi proći i nije dugo čekao prvi. Joshua Kimmich, Realov krvnik i iz prvog susreta, pogodio je već u drugoj minuti.
Ponavljao se uzorak iz prve utakmice, gdje je Bayern igrao, promašivao, a Real je kažnjavao. I tako je već u 11. minuti Marcelo pronašao potpuno samog Karima Benzemu koji pogađa za 1:1.
Obje momčadi stvarale su prilike, ali se na poluvrijeme otišlo sa 1:1.
Drugo poluvrijeme donijelo je staru priču za Bayern – Tolisso je odigrao povratnu loptu za vratara Ulreicha, koji potpuno neshvatljivo promašuje čitavu loptu i daruje Benzemi još jedan pogodak. Rezultat je sada bio 2:1 i Bayernu su bila potrebna dva pogotka za prolazak.
Bayern je ponovo bilo bolji, stvarao šanse i svoju premoć je potvrdio pogotkom Jamesa Rodrigueza u 63. minuti.
Međutim, Real je izdržao i izborio svoje treće uzastopno finale Lige prvaka.
FOTO: Action Images
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Counter Strike
Mali Nogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.