Brozović isključenjem uvalio Nerazzurre u probleme: Morali smo se boriti!

Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 21.10.16. | 08:45

Inter je u trećem kolu Europske lige sinoć s minimalnih 1:0 bio bolji od Southamptona.

Pobjedu Interu osigurao je Antonio Candreva u 67. minuti, a problemi na San Siru za domaćine pojavili su se u 77. minuti kada je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović dobio drugi žuti karton i njegova je momčad ostala s igračem manje. Brozović je od 59. do 77. minute dobio dva žuta kartona, no Inter se uspio obraniti i sačuvati sva tri boda.

Nakon njegovog crvenog kartona smo se borili, ali divim se reakciji svojih igrača jer smo izdržali do kraja“, rekao je nakon utakmice trener Intera Frank De Boer.

Kalinić s dva gola donio pobjedu Fiorentini, Brozović se nakon mjesec dana vratio s crvenim kartonom (VIDEO)

Njegova momčad ubilježila je prvu pobjedu u Europskoj ligi ove sezone, nakon dva uvodna poraza.

Moramo nastaviti ovako i pobjeđivati u svakoj utakmici. Posljednje dvije utakmice u skupini će biti najvažnije“.

Nastavio je De Boer s pohvalama na račun svojih igrača.

„Igrali smo disciplinirano i pohvale svima. Prvo poluvrijeme je bilo loše, ali u drugom je sve izgledalo bolje i Candreva je zabio sjajan pogodak“.

Dobro je pripremio svoju momčad.

Uoči utakmice smo jako puno pričali kakav pristup treba biti. Bilo mi je važno da odigramo kao cjelina. Ne može se uvijek raditi veliki pritisak, tako da mislim da smo se prema meni, dobro snašli u ovim okolnostima“, rekao je De Boer, dodajući:

Bilo nam je teško kada smo ostali na desetorici igrača , ali imamo sjajnog golmana“.

Smatra da je njegova momčad pokazala naredak.

Tijekom odmora na poluvremenu smo razgovarali i rekao sam im da se moraju manje bojati. Taktika je bila ista, samo smo počeli bolje igrati i došao je rezultat“, poručio je trener Intera.