CHRISTIAN HARTMANN/Action Images

Bradariću trebalo samo desetak sekundi za asistenciju u pobjedi Lillea kod Metza (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 09.04.21. | 23:14

Lideriž prvenstva je bio lošija momčad, ali su na kraju upisali bodove.

Odigrana je utakmica 32. kola francuske Ligue 1 u kojoj je Lille slavio na gostovanju kod Metza rezultatom 0:2.

U prvom poluvremenu smo gledali solidan nogomet u kojem je domaćin bio bolja momčad s puno opasnijim prilikama i tko zna što bi bilo da su zabili kazneni udarac u 17. minuti. Bila je to i prva ozbiljnija prilika na utakmicu, Guexe je pucao iz voleja s ruba kaznenog prostora, ali njegov udarac neoprezno rukama brani Fonte i sudac pokazuje na bijelu točku. Odgovornost je preuzeo Leya, no njegov solidan šut sjajno brani Maignan.

Promašaj penala pogledajte OVDJE.

Metz je do kraja poluvremena stvorio još nekoliko dobrih prilika, ali nisu pronalazili put ka mreži gostiju te se na odmor otišlo početnim rezultatom.

Nastavak su otvorili bolje domaćini i imali par prilika, ali Sarr i Boulaya nisu bili dovoljno koncentrirani. Kazna za sve promašaje uslijedila je u 60. minuti kad je Sanchez sjajno pronašao Yilmaza koji s par metara iskosa probija domaćeg vratara za 0:1.

Gol Yilmaza pogledajte OVDJE.

U samoj završnici, točnije u 89. minuti gosti su potvrdili pobjedu golom Celika na asistenciju našeg Domagoja Bradarića, koji je ušao samo desetak sekundi ranije.