Bordeaux došao do nove pobjede, fantastičan pogodak Khazrija

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 19.09.14. | 22:48

Bordeaux nastavlja s odličnim igrama koje ga drže na vrhu prvenstvene ljestvice. U večerašnjoj utakmici 'Žirondinci' su pobijedili Evian rezultatom 2:1.

Nakon što su slavili u prve tri utakmice, a onda u posljednje dvije uzeli tek jedan bod, igrači Bordeauxa danas su pred sobom imali imperativ pobjede. U takvom raspoloženju u pravi trenutak im je u goste došao Evian koji je na začelju prvenstvene ljestvice.

Domaćini su vodstvo došli u 19. minuti kada se Rolan dobro snašao nakon ubačaja Maurice-Belayja, a na 2:0 je u drugom poluvremenu povisio Khazri fantastičnim pogotkom s vrha šesnaesterca. Počasni pogodak za goste je u 86. postigao Tejeda.

Bordeaux je s ovom pobjedom izbio na prvo mjesto tablice Ligue 1 s dva boda više od Lillea i 3 od Marseillea i Saint Etiennea. Za domaćine je od početka igrao Gregory Sertic, no nesuđeni hrvatski reprezentativac zamijenjen je u 59. minuti.