Screenshot
Screenshot

Bivši stoper Osijeka u sudačkoj nadoknadi protiv Zenita zabio za remi (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 13.03.22. | 17:40

Činilo se da će završiti bez golova, a onda se pred kraj susreta odvila drama u kojoj je hrvatski branič postao igrač utakmice

Malu dramu režirali su igrači Krylya Sovetova i Zenita u 21. kolu ruske Premier lige. Činilo se da će završiti bez golova, a na kraju je ishod bio isti kao i da je ostalo bez golova s po jednim na svakoj strani.

Gosti su poveli s fantastičnim golom Danila Krugovoya u 86. minuti. Bio mu je to drugi uzastopni pogodak nakon prekida u ruskom prvenstvu, ali nedovoljno da bi aktualni prvak drugoplasiranom Dinamu pobjegao na pet bodova.

Pobjedu Zenitu oteo je hrvatski stoper Mateo Barač. Nekadašnji branič Osijeka u prvoj minuti sudačke nadoknade završio kontranapad domaćih i postavio konačan rezultat od 1:1. Bio mu je to prvi gol od dolaska na posudbu iz Sočija.

Nakon utakmice je i proglašen igračem susreta.