Screnshoot

Bivši prvotimac Rijeke kiksom odnio svojoj momčadi pobjedu u 93. minuti (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 23.10.20. | 12:14

Njegova momčad umalo je preuzela vrh Zapadne konferencije u MLS-u.

U ranim jutarnjim satima prema srednjeeuropskom vremenu odigrana je debi utakmica Zapadne konferencije u MLS-u.

Seattle je na svojem terenu ugostio Portland Timbers našeg Darija Župarića, a utakmica je završila rezultatom 1:1.

Gosti su poveli u ranoj fazi utakmice, Flores je bio precizan u 11. minuti, ali iako je domaćin u preostalom dijelu bio bolji od svojeg protivnika, mrežu nikako nisu uspijevali zatresti.

Kad su gosti već 'upisali' nova tri boda s kojima bi, baš od Seattlea, preuzeli prvo mjesto na prvenstvenoj tablici, Bruin je zabio za izjednačenje.

Bio je to korner domaćina, središnjeg napadača domaćina markirao je Dario Župarić, ali nažalost to nije dobro napravio pa je tako spomenuti napadač u trećoj minuti sudačke nadoknade osigurao svojoj momčadi dvije stvari – bod i ostanak na vrhu prvenstvene ljestvice.