Bivši igrač Dinama zabio protiv bivšeg kapetana Hajduka u derbiju začelja u Rusiji

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 10.04.21. | 19:38

Bio je strijelac prvog pogotka.

Na rasporedu ruske Premier Lige, u sklopu 25. kola, bio je i derbi začelja.

Igrali su domaća Ufa te Akhmat Grozny, a bolji su na koncu bili domaći nogometaši i to uvjerljivih 3:0.

Zanimljivo je da je prvi pogodak za fenjeraškog domaćina bio bivši igrač mlade momčadi Dinama i bivši igrač Lokomotive, Filip Mrzljak. On je pogodio u 13. minuti za opušteniji ulaz u utakmicu.

Kasnije su pobjedu potvrdili Angel u 36. minuti (autogol) te Miletić u 54. minuti. Spomenimo i da je za poraženi Akhmat u 64. minuti u igru umjesto Silve Lime ušao bivši kapetan Hajduka, Zoran Nižić.

Akhmat je porazom ostao na 11. mjestu s 32 boda, dok je Ufa još uvijek na opasnom 14. mjestu sa 17 bodova, koliko ima i 15. Arsenal iz Tule.