Screenshot
Screenshot

Bivši hajdukovac u posljednjim sekundama zabio petom i spasio momčad od poraza (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 13.03.22. | 19:44

Pogledajte lijepi gol kojim je zadržao svoju momčad pri vrhu

Veći dio poljske Ekstraklase ove sezone Lech je držao prvo mjesto, a nekoliko lošijih rezultata bacio ih je na drugo. Ispred njih je tek za jedan bod Pogon Szczecin, klub za koji brani bivši vratar Hajduka Dante Stipica, a boje Lecha brani njegov nekadašnji suigrač Antonio Milić.

Baš je Milić bio junak današnjeg susreta  Wisle i Lecha u 25. kolu Ekstraklase. Tijekom prvog poluvremena povela je domaća momčad s 1:0 u 43. minuti, a strijelac je bio Ondrasek.

I činilo se da će doći do senzacije i tri boda ostati kod momčadi koja je u ljutoj borbi za ostanak u prvenstvu, ali da ne bude tako pobrinuo se nekadašnji branič Hajduka. Napadao je Lech i u posljednjem napadu Ba Loua sjajno je ubacio s lijeve strane na peterac, a tamo Milić u maniri vrhunskog napadača vara vratara domaćih petom i zabija za 1:1.