Action Images / Alex Morton Livepic Reuters/Matthew Childs
Action Images / Alex Morton Livepic Reuters/Matthew Childs

Bivši engleski reprezentativac i Bilićev centarfor potpisao za klub iz Nacionalne lige

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 13.07.25. | 09:59

Potpis dolazi istog dana kada je dogovoren dogovor s konzorcijem katarskih privatnih investitora o potpunoj akviziciji kluba

Bivši napadač Liverpoola, Newcastlea i West Hama (iz doba 'trenerovanja' Slavena Bilića) Andy Carroll potpisao je za Dagenham i Redbridge. 36-godišnjak je potpisao trogodišnji ugovor s klubom iz Nacionalne lige Jug.

Potpis dolazi istog dana kada je dogovoren dogovor s konzorcijem katarskih privatnih investitora o potpunoj akviziciji kluba. Sky Sports News saznaje da je Carroll preuzeo manjinski udio u vlasništvu kluba.

Carroll je postigao 54 gola u Premier ligi u 248 nastupa za tri različita kluba u najvišoj engleskoj ligi. Dodajmo da je bivši napadač Man Cityja i bivši trener Bournemoutha Lee Bradbury postao menadžer Daggersa ranije ovog ljeta i proveo je nekoliko tjedana dogovarajući dovođenje Carrolla, koji je imao veće ponude od momčadi plasiranih više u nogometnoj piramidi.

Stasiti napadač, koji je devet puta nastupao za Englesku, bio je slobodan igrač nakon što mu je istekao ugovor s Bordeauxom, gdje je postigao 11 golova u 21 nastupu.

Carroll je izavio da je uzbuđen zbog transfera i kaže da je to kao "povratak kući" nakon što je proveo sedam godina u West Hamu između kolovoza 2012. i kolovoza 2019. (G)


Zaigraj odmah, Germania!

Cjelokupnu Germanijinu ponudu pronađite i proučite OVDJE.


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.


Tagovi

Andy CarrollDagenham & RedbridgeSlaven BilićLjetni prijelazni rok 2025.West HamNewcastle UnitedLiverpool

Ostale Vijesti