Kirby Lee-USA TODAY Sports

Biukov LAFC poražen u prvoj utakmici CONCACAF Lige prvaka

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 01.06.23. | 09:55

Amerikanci su do svojeg jedinog, ali možda iznimno važnog pogotka, došli u 90+6. minuti

Nogometaši meksičkog Leona na svom su stadionu svladali američki Los Angeles FC s 2-1 u prvoj utakmici finala Lige prvaka Nogometne konfederacije Sjeverne i Srednje Amerike (CONCACAF).

William Tesillo je u 8. minuti doveo Leon u vodstvo, a za 2-0 je u samoj završnici prvog poluvremena (45+5) iz kaznenog udarca pogodio Angel Mena. Vrijedan pogodak za goste duboko u sučevom dodatku (90+6) postigao je gabonski napadač Denis Bouanga.

Za MLS momčad iz Los Angelesa od 60. minute je igrao 20-godišnji ljevokrilni napadač Stipe Biuk.

Uzvratna utakmica će biti odigrana u Los Angelesu u noći s nedjelje na ponedjeljak (3 sata) po srednjoeuropskom vremenu.