Action Images/Jason Cairnduff

Bilićevi momci ispustili bod u osmoj minuti sudačke nadoknade

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 05.10.22. | 22:50

Ben Cabango pogodio je mrežu u osmoj minuti sudačke nadoknade (od 17 minuta nadoknade zbog problema s komunikacijskim uređajima sudaca) i nanio Biliću prvi poraz na novom poslu

Slaven Bilić ipak nije uspio doći do nove pobjede. Bolji od njegove momčadi bio je Swansea i to tek u sučevoj nadoknadi rezultatom 2:1 u 13. kolu Championshipa.

Ismaïla Sarr je danas upisao 100. nastup za Watford, a za jubilarnu utakmicu je postigao pogodak. U 34. minuti je zabio na asistenciju Kena Seme i postigao svoj četvrti ovosezonski gol u prvenstvu za 1:0 na semaforu, rezultat s kojim se otišlo i na odmor.

Ipak u 52. minuti su gosti stigli do izjednačenja preko Oliviera Ntchama, a kako je vrijeme prolazilo, činilo se da će doći do podjele bodova, no tako nije bilo. Ben Cabango pogodio je mrežu u osmoj minuti sudačke nadoknade (od 17 minuta nadoknade zbog problema s komunikacijskim uređajima sudaca) i nanio Biliću prvi poraz na novom poslu. (eg)