REUTERS/Catherine Ivill

Bilić konačno prekinuo crni niz i upisao pobjedu

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 23.12.23. | 22:27

Slavili su na gostovanju kod četvrte momčadi lige

U 18. kolu saudijskog nogometnog prvenstva, Slaven Bilić je sa svojim Al Fatehom stigao do gostujuće pobjede kod Al Taawona. Završilo je 3-1 za Al Fateh, koji je ovim slavljem prekinuo neugodan niz.

Naime, Bilićevi igrači nisu čak sedam utakmica znali za pobjedu, od čega šest u prvenstvu i jednu u Kupu. No, da bi večeras mogla konačno biti njihova večer, naznačilo je već prvo poluvrijeme, nakon kojeg je Al Fateh na kontu imao tri pogotka!

Dvostruki strijelac za Bilićevu momčad bio je Saad Al Sharfa, koji je pogađao u 35. i 45. minuti, dok je mrežu jednom zatresao Salem Al Najdi i to u 30. minuti.

U nastavku susreta, Al Taawoun je uspio samo ublažiti poraz, strijelac je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade bio Joao Pedro.

Ovim slavljem, Al Fateh se bodovno izjednačio s Al Ittihadom, koji je danas poražen. Bilićevi momci drže vrlo dobro 7. mjesto, dok je Al Taawoun ostao na 4. poziciji. (I.M.)