Bielsa preporodio Marseille, pobjeda PSG-a, 'nula' Lyon i Seville

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 24.07.14. | 10:52

Velik broj francuskih klubova jučer je igrao test utakmice...

Nakon što su Leverkusenu zabili četiri komada, nogometaši Marseillea predvođeni novim trenerom Marcelom Bielsom upisali su pobjedu i protiv Benfice. U trijumfu 2:1 za Francuze su zabili Gignac i Batshuayi, dok je gol za Benficu koja je povela postigao Gaitan.

PSG je također pobijedio s 2:1 protiv Nice, a strijelci su već u prvom poluvremenu bili Bahebeck i Marquinhos. Lyon je sa Sevillom odigrao bez golova, dok je Lille pogocima Mendesa i Kjaera s 2:0 dobio Maccabi Haifu. Taj dvoboj prekinut je prije isteka 90 minuta, jer su na teren u austrijskom mjestašcu upali turski navijači, u želji da se i fizički obračunaju s izraelskim nogometašima nakon što su ih dotad verbalno vrijeđali.

Bordeaux i Nantes remizirali su 1:1, a istim rezultatom završio je i susret Lorienta i Eviana. Guingamp je pak poražen od drugoligaša Bresta s 0:1.