Bayern 6, Bayer 4 – efikasna večer u Njemačkoj

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 07.02.18. | 08:49

12 golova u dvije utakmice DFB Pokala.

Sinoć su odigrane dvije utakmice četvrtfinala njemačkog Kupa. Polufinale je prvo izborio Bayern svladavši Paderborn u gostima 6:0, a potom i Bayer Leverkusen koji je nakon produžetaka bio bolji od Werdera s 4:2.

Bayern je pitanje pobjednika riješio već do odmora na koji je otišao s prednosti od 3:0 pogocima Comana, Lewandowskog i Kimmicha, a prolaz dalje potvrdili su Tolisso i Robben dvama pogocima u samoj završnici utakmice.

Puno neizvjesnije bilo je u Leverkusenu u kojem je Werder poveo 2:0, a Bayern na kraju, nakon produžetaka, slavio 4:2. Werder je u 8. minuti već vodio 2:0 pogocima Krusea i Johannssona, a izjednačio je Brandt pogocima u 31. i 55.

Rezultat se nije mijenjao sve do drugog produžetka kada je Bayeru pobjedu donio joker s klupe Bellarabi koji je ušao u igru u 108. minuti, u 111. zabio za 3:2, a u 118. asistirao Havertzu za konačni rezultat.