Barcelona uspješno odradila nezgodno gostovanje kod Eibara (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 17.02.18. | 22:40

Vidjeli smo fantastičnu asistenciju Messija…

U 24. kolu Primere Barcelona je na gostovanju pobijedila Eibar 2:0.

Suarez je doveo goste u vodstvo u 16. minuti nakon fantastične asistencije Messija.

U drugom poluvremenu, u 66. minuti, Orellana je nepotrebno zaradio drugi žuti karton i Eibar je ostao s igračem manje. Vratar domaćina Dmitrović u nekoliko je navrata spašavao Eibar, a u 88. minuti Alba je postavio konačnih 2:0.

U utakmici koja je odigrana u ranijem terminu Sevilla je u gostima pobijedila Las Palmas 2:1. Alaves je s 1:0 pobijedio Deportivo i produbio krizu kluba iz La Corune koji je bez pobjede još od sredine prosinca. Malaga je ugostila Valenciju u posljednjoj utakmici dana i iako su poveli s 1:0 preko Ideye u 27. minuti nisu uspjeli zadržati tu prednost. Valencia je golovima Coquelina (80.) i Pareja pet minuta kasnije došla do preokreta kojim su opet na +4 u odnosu na Real Madrid uz dvije utakmice više.