
Barcelona ovog ljeta besplatno dovodi čak pet igrača
Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 14.03.21. | 13:27
Na Camp Nou bi trebao stići trojac iz Premier lige te po jedan igrač iz Bundeslige i Ligue 1, a sve u misiji ostanka Messija.
Pred novim predsjednikom Barcelone je veliki zadatak zadržati glavnu zvijezdu momčadi Lionela Messija, a za to će morati pojačati momčad. No, najveći problem je što klub s Camp Noua ne raspolaže s nekim budžetom pa će se morati orijentirati na igrače bez ugovora.
Nedavno smo pisali kako je dolazak Erica Garcije i Sergia Aguera iz Manchester Cityja praktički gotova stvar, kao i da se pregovori oko dolaska Davida Alabe privode kraju. Četvrti igrač na listi želja katalonskog kluba je Memphis Depay iz Lyona, koji je velika želja trenera Koemana, a također se uklapa u ovoljetnu politiku jer mu ugovor s francuzima istječe na kraju sezone.
Peto ime o kojem se špekulira je veznjak Liverpoola Georginio Wijnaldum za kojeg Španjolski i Otočki mediji pišu kako je njegov dolazak u Barcelonu 95 posto dogovoren, a to je definitivno dobar postotak.
Barcelona bi tako potpuno besplatno, naravno ne računajući plaću, ovoga ljeta trebala dobiti pola momčadi. Ukoliko se potvrde sva ova pojačanja definitivno je jasno kako bi u tom slučaju Laporta odradio svoju zadaću te bi bio na koračić od produženja ugovora s glavnom zvijezdom Lionelom Messijem.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
LOL
Counter Strike
Mali Nogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.