REUTERS/Ciro De Luca

Badelj se ozlijedio, Genoa izgubila i ispala (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 15.05.22. | 17:27

Nogometaši Napolija oprostili su se od svojih navijača za ovu sezonu uvjerljivom pobjedom 3:0 protiv Genoe u utakmici predzadnjeg, 37. kola talijanskog prvenstva odigranoj u nedjelju na stadionu Diego Armando Maradona.

Victor Osimhen je u 32. minuti pogodio za 1-0. Lorenzo Insigne je u 65. minuti realizirao kazneni udarac i postigao svoj posljednji pogodak pred domaćim navijačima prije odlaska u amerčki MLS, kao novi član Toronta. Konačnih 3-0 postavio je Stanislav Lobotka u 81. minuti.

Insigneov pogodak s bijele točke pogledajte OVDJE.

Milan Badelj je bio u početnoj postavi gostiju, ali je zbog ozljede morao napustiti igru već u 24. minuti.

Napoli je sa 76 bodova osigurao najmanje treće mjesto, dok je Genoa sa 28 bodova izgubila sve izglede za opstanak u Serie A. (Hina, G)