.jpg)
Australski Hrvat koji je bio na posudbi u Dinamu prešao u novi klub
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 25.10.21. | 18:06
U Dinamu je bio prošlo proljeće.
Anton Mlinarić je 19-godišnji australski Hrvat koji je početkom godine stigao na probu u Dinamo. U Zagrebu je proveo proljetni dio sezone prije nego li se vratio u matični Sydney FC koji ga je danas posudio u Brisbane Roar u kojem bi, pak, trebao zabilježiti prve seniorske minute u karijeri.
"Velika je čast biti u klubu poput Dinama i nekako mi nestvarno zvuči dobiti ovakvu priliku za učenje i razvoj. Nadam se da će mi period u Zagrebu koristiti da postanem bolji igrač i čovjek", rekao je tada za australske medije mladi Australac koji ima i hrvatsko državljanstvo.
Mlinarić je rođen 2002. u Sydneyju, ljevak je i igra na poziciji stopera. Bio je standardni član australske U17 reprezentacije koja je 2019. stigla do osmine finala Svjetskog prvenstva do 17 godina.
U proljetnom dijelu prošle sezone igrao je za juniore Dinama koji je završio drugi u prvenstvu, iza Hajduka.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Mali Nogomet
Ragbi
Stolni Tenis
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.