REUTERS/Leon Kuegeler

Augsburg oduševljen Hrvatom: "Debi. Zamjena. Gol." (FOTO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 23.01.23. | 15:00

Donedavni hajdukovac briljirao je u Bundesligi

Augsburg je unazad nekoliko dana doveo čak dvojicu Hrvata u svoje redove. Jedan je Dion Drena Beljo, a drugi David Čolina. I jedan i drugi bili su sjajni u svojim debijima, unatoč porazu Augsburga protiv BVB-a.

Dok je Beljo sjajno proigrao za 1:1 Arnea Maiera a gol nakon što je bio na travnjaku od prve minute, Čolina je ušao u 75., a samo minutu kasnije zabio za novo izjednačenje Augsburga, iako im to na kraju nije pomoglo, budući da je Dortmund na kraju slavio. Unatoč tome, trener Augsburga je dao pohvale svim pojačanjima.

"Svi su pridošlice ostavili dobar dojam, što nas čini vrlo pozitivnima," rekao je trener Enrico Maassen nakon utakmice.

I službeni Twitter profil je pohvalio našeg igrača: "Debi. Zamjena. Gol", napisali su uz fotografiju.