REUTERS/Daniele Mascolo

Ante Rebić ostao bez trenera, legendarni Turčin podnio ostavku nakon blamaže protiv Švicaraca

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 06.10.23. | 13:06

Ne bi bilo nikakvo iznenađenje da mu ovo bude ujedno i posljednji trenerski angažman...

Trener turskog nogometnog prvoligaša Bešiktaša Şenol Güneş (71) podnio je ostavku nakon domaćeg poraza od Lugana (2-3) u susretu D skupine Konferencijske lige.

Beiktas je do 80. minute vodio sa 2-0, no u posljednjih deset minuta gosti su zabili tri gola okrenuvši rezultat.

Bio je to samo nastavak serije loših rezultata turskog velikana koji je u zadnjih šest susreta upisao samo dvije pobjede.

"Şenol Güneş se nakon utakmice s Luganom sastao s našim predsjednikom Ahmetom Nur Cebijem i izjavio kako je momčadi potrebna svježa krv i podnio je ostavku na funkciju. Željeli bismo zahvaliti Senolu Guneşu na njegovom doprinosu našem klubu i želimo mu uspjeh u budućoj karijeri", objavio je klub na svojim stranicama.

Bivši turski izbornik, arhitekt bronce na SP-u 2002. godine, vodio je Besiktas od listopada 2022. kada je naslijedio Francuza Valeriena Ismaela.

Bešiktaš, u čijim redovima igra hrvatski nogometaš Ante Rebić, trenutačno se nalazi na četvrtom mjestu turskog sa 13 bodova, osam bodova manje od vodećeg Fenerbahcea.