Andre Mijatović spasio Ingolstadt od prvog poraza u sezoni

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 09.11.14. | 15:40

Andre Mijatović je golom u sudačkoj nadoknadi donio bod svojem Ingolstadtu protiv Union Berlina u sklopu 13. kola 2. Bundeslige.

Ingolstadt je Union Berlin dočekao kao vodeća momčad prvenstva, a hrvatski veteran je ovim golom omogućio svojoj momčadi zadržavanje niza nepobjedivosti – sada imaju 7 pobjeda i šest remija.

Što se same utakmice tiče, Union Berlin je do 20. minute vodio s 2:0, no Ingolstadt je do poluvremena uspio izjednačiti. Polter je u 79. još jednom doveo goste u vodstvo, ali Mijatović je uspio izjednačiti na 3:3 u prvoj minuti sudačke nadoknade. Mijatović je, inače, u igru ušao u 88. minuti dok su za Union Berlin sada već uobičajeno cijelu utakmicu odigrali Kreilach i Punčec.

Stipe Vučur odigrao je svih 90 minuta za Erzgebirge Aue u domaćem porazu od Eintrachta iz Braunschweiga, a Miro Varvodić je s klupe gledao kako Karlsruher uništava Greither Fürth.

2. BUNDESLIGA, 13. KOLO:

Ingolstadt – Union Berlin 3:3 (Parensen 36'-11m, Matip 45', Mijatović 90'/Köhler 18', Quiering 21, Polter 79')
Erzgebirge Aue – Eintracht Braunschweig 1:2 (Novikovas 43'-11m/Ryu Seung-Woo 9', Hedenstad 59')
Greuther Fürth – Karlsruher 0:3 (Yamada 48', 75', Gordon 57')