Amkar iznenadio Spartaka

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.08.14. | 23:16

Danas su se igrale tri utakmice ruske Premier lige.

Najveće iznenađenje napravila je momčad Amkara koja je s 2:0 pobijedila Spartak iz Moskve. Doduše, utakmicu je Akmar igrao na svojem terenu, ali ako se zna da je prije utakmica Akmar imao 1, a Spartak 12 bodova, onda je jasno da se ipak radi o iznenađujućem rezultatu. U vodstvo je domaćine doveo Kireev u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, a konačnih 2:0 postavio je Pejev u 83. Kireev je ovaj put bio asistent.

Mordovia je s 1:0 pobijedila Torpedo te tako svojem današnjem suparniku pobjegla za 3 boda na tablici. Jedini gol dao je Lutsenko u 21. minuti, a gostima nije pomogla ni činjenica da je Shitov u 59. dobio drugi žuti karton te je Mordovia ostala s igračem manje. Goran Blažević nije bio niti na klupi gostiju.

Arsenal ni danas nije uspio doći do svoje prve prvenstvene pobjede. Na domaćem su terenu s 1:0 izgubili od Kubana, a strijelac pogotka je bio Bučur 4 minute prije kraja utakmice.