Amiens produbio krizu Nice, Caen sa Santinijem stigao do druge pobjede

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 26.08.17. | 22:00

U tijeku je 4. kolo francuske Ligue 1.

Odigrano je i šest susreta 4. kola francuske Ligue 1.

U popodnevnom susretu Nantes i Lyon su podijelili bodove, završilo je 0:0. Amiens je produbio krizu Nice s uvjerljivim slavljem od 3:0. Strijelci su bili Kakuta u 15. i Konate u 28. te 88. minuti. Ovo je ujedno i treći poraz Nice u četiri kola, što ih je odmah u startu gurnulo duboko prema opasnoj zoni.

Bordeaux je golovima Kamana u 9. i Malcoma u 48. slavio protiv Troyesa s 2:1. Jedini gol za goste djelo je Darbiona u 52. minuti susreta. Caen, za koji je čitav susret odigrao naš Ivan Santini, došao je do pobjede od 1:0 nad Metzom. Na našu žalost Santini se nije upisao među strijelce, već je gol za pobjedu zabio Rodelin u 50. minuti.

Dijon je bio bolji od Montpellierea sa 2:1 (Jeannot 45+1', 62'/Sio 49'), dok je Toulouse svladao Rennes sa 3:2. Gosti su poveli u 7. minuti golom Mubelea, a Toulouse je okrenuo golovima Durmaza s 11 metara u 35. minuti te Diopa u 58. Rennes je smanjio u 65. minuti na 3:2, ali onda je Durmaz iz još jedne najstrože kazne zabio za konačnih 3:2 i slavlje Toulousea.

Ljestvicu nakon nepotpunog četvrtog kola predvodi PSG sa stopostotnih 12 bodova, a prati ih Monaco koji ima tri boda manje, ali i utakmicu manje od Parižana. Treći je St. Etienne sa 9 bodova.

(Foto: Action Images/rezultati.com)