
Albanski „orao“ opet leti: Mustafiju prijeti drastična kazna (VIDEO)
Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 02.09.18. | 16:23
FA ne dozvoljava korištenje političkih simbola na utakmicama.
U prvoj i odličnoj utakmici današnjeg programa engleske Premierlige Arsenal je svladao Cardiff na gostovanju s 3:2. Topnici su dva puta vodili, a Velšani se dva puta vraćali, da bi pobjedu gostima donio Alexandre Lacazette devet minuta prije kraja.
> Arsenal konačno pobijedio u gostima (VIDEO)
Topnici su došli u vodstvo u 11. minuti pogotkom njemačkog reprezentativca podrijetlom iz Albanije Shkodrana Mustafija, a za pogodak mu je asistirao Švicarac kosovsko-albanskog podrijetla, Granit Xhaka.
Mustafije je nakon pogotka otrčao prema Xhaki rukama gestikulirajući let albanskog orla, istog onog kojeg su Xhaka i Saquiri „simulirali“ na Svjetskom prvenstvu nakon što su svojim pogocima srušili velikog rivala Srbiju.
S obzirom na to da u engleskoj Premiershipu postoje rigorozna pravila kada je u pitanju promicanje političkih poruka i političkih simbola na nogometnim utakmicama, Mustafiju prijeti ozbiljna kazna.
(Foto: Screenshot)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.