Wizardsi poveli u seriji protiv Hawksa, skroman učinak Bogdanovića (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 16.04.17. | 22:07

John Wall odigrao je fantastičnu utakmicu…

U prvoj utakmici serije prve runde doigravanja Wizardsi su na domaćem parketu pobijedili Hawkse rezultatom 114 i 107.

Prve dvije četvrtine gledali smo izjednačenu utakmicu, dok je u trećoj stvari u svoj ruke uzao John Wall i riješio utakmicu. U trećoj dionici utakmice Wall je ubacio 15 poena i podijelio četiri asistencije i Wizardsi su napravili razliku koju Hawksi do kraja utakmice nisu uspjeli nadoknaditi. Wall je utakmicu završio s 32 poena, 14 asistencija i četiri skoka. Što se tiče poena, ovom je utakmicom postavio i osobni rekord u doigravanju.

Također, solidne partije kod Wizardsa pružili su i Markief Morris (21p, 7s) i Bradley Beal (22p).

Bojan Bogdanović na parketu je proveo 14 minuta – ubacio je četiri poena, uz šut iz igre 2-8.

Kod Hawksa, najefikasniji bio je Dennis Schroder s 25 poena i devet asistencija. Paul Milasap ubacio je 19 poena, a Taurean Prince bio je treći najbolji strijelac Hawksa s 14 poena.

Ipak, vanjska linija Wizardsa bila je previše za obranu Atlante, i u kombinaciji s problemima u napadu, Hawksi nisu mogli doći do pobjede u Washingtonu.

Druga utakmica na rasporedu je u četvrtak, sat vremena iza ponoći.