Vratio se Kawhi Leonard, 17 asistencija LeBrona, Knicksi srušili Lakerse (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 13.12.17. | 08:04

Zanimljiva noć je iza nas u NBA ligi.

Knicksi su u posljednjoj minutu imali pet poena prednosti, no lošim potezima uspjeli su otići u produžetak gdje su ipak stisnuli i na krilima Porzingisa i Beasleya pobijedili. Završilo je 113:109 za New York koji sada ima 14-13 omjer i igra iznad svih očekivanja. Lakersima je ovo bio 16-ti poraz ove sezone, a najbolje je u njihovim redovima odigrao Kentavious Caldwell-Pope koji je zabio 24 poena. Lonzo je imao 17 poena, osam skokova i šest asistencija.

Kod Knicksa je 37 ubacio Porzingis, a dominirao je i s 11 skokova i čak pet blokada. Šutirao je 14 od 26 i opet potvrdio kako je već stigao na All-Star razinu. Pridodali su mu se Kanter s 14 poena te Beasley i Ntilikina sa po 13 poena.

Kawhi Leonard se vratio u 95:89 porazu svojih Spursa od Dallasa, nakon što nije igrao šest mjeseci. Dobio je samo 15 minuta za vrijeme kojih je ubacio 13 poena i uhvatio šest skokova uz 6 od 12 šut. Ipak, Mavericksi su odigrali sjajnu timsku utakmicu i uspjeli stići do osme pobjede ove sezone.

Sjajnu utakmicu odigrao je i LeBron James koji je u 123:114 pobjedi svojih Cavaliersa nad Atlantom ubacio 25 poena, uhvatio sedam skokova i podijelio čak 17 asistencija, a pucao je sjajnih 11 od 13. Još je pet njegovih suigrača bilo dvoznamenkasto, a Taurean Prince je vodio Hawkse s 24 poena.

Denver je na krilima Jamala Murraya razbio Pistonse na gostovanju 103:84, dok je Brooklyn kao domaćin svladao Wizardse 103:98. Čak je sedam igrača Netsa bilo dvoznamenkasto.