Dusan Milenkovic/ATAImage

VIDEO Trica u posljednjoj minuti prekinula crni niz Zvzede, Teodosić prvo ime Beograđana

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 02.11.23. | 21:28

Srpskoj momčadi to je druga pobjeda u Euroligi, dok imaju i četiri poraza te imaju isti omjer kao i Bayern.

Crvena zvezda uspjela je prekinuti negativan niz u Euroligi svladavši Bayern u 6. kolu u Štark Areni 74-68.

Nakon dvoznamenkastog zaostatka u trećoj četvrtini, Crveno-bijeli su uspjeli preokrenuti rezultat na početku odlučujućeg dijela. No, i momčad Pabla Lasa pokazala je karakter i kvalitetu. Nešto manje od pet minuta do kraja vodila je 65-60, no Bayern je uspio izjednačiti na 68-68, a potom je Teodosić s bio polovičan u slobodnim bacacnjima, no dobra obrana dala je šansu Zvezdi, a u posljednjoj minuti ju je iskoristio Dos Santos i zabio - tricu za pobjedu.