Dusan Milenkovic/ATA Images/PIXSELL

VIDEO Maestralni Hezonja s 25 poena razbio Partizan u Beogradu

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 21.03.24. | 22:38

Nevjerojatna partija hrvatskog reprezentativca

Košarkaši madridskog Reala odradili su još jednu odličnu utakmicu u Euroligi, u gostima su u dvoboju 31. kola pobijedili Partizan u Beogradu 88-76.

Nakon neizvjesnog prvog poluvremena Madriđani su utakmicu riješili u trećoj četvrtini koju su dobili s 35-23 te su time slomili domaći sastav koji se bori kako bi ušao u play-in. Pritom je glavni krivac za poraz Partizana bio odlični hrvatski reprezentativac Mario Hezonja koji je za 31 minutu na parketu postigao 25 poena. Tome je dodao i jedan skok te je bio prvi strijelac u pobjedničkom sastavu.

Sjajno zakucavanje i tricu Hezonje pogledajte OVDJE (Sportklub)

Na ljestvici je vodeći Real s omjerom 25/6. Barcelona ima 20 pobjeda i 10 poraza, Olympiakos 19 pobjeda i 12 izgubljenih utakmica, a omjer 19/11 Panathinaikos, Fenerbahce i Monaco. Maccabi i Virtus Bologna su na omjeru 17/13.