Veliko pojačanje za Real: Stiže MVP španjolske lige
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 01.06.19. | 14:20
Majstor konačno dolazi na najveću scenu.
Košarkaši Real Madrida u novu će sezonu ući s golemim pojačanjem na poziciji playmakera. Kako prenosi Marca, dogovorili su sve s Nicolasom Naprovittolom i još samo nedostaje potpis.
Igrač Joventuta iza sebe ima briljantnu sezonu u kojoj je proglašen za NVP-a španjolske ACB lige. Bolju preporuku za veliki transfer teško da je mogao dobiti.
Argentinac je pozornost na sebe posebno skrenuo u četvrtfinalu španjolskog Kupa kada je odigrao utakmicu karijere. Zabio je 36 poena, dodao 4 skoka i podijelio 7 asistencija. Iz igre je šutirao briljantnih 12/17, uz 8/8 s linije slobodnih bacanja. Sve to donijelo mu je valorizaciju od 50 indeksnih poena, što se doista rijetko viđa na europskim košarkaškim terenima.
Od iduće sezone će svlačionicu dijeliti s još dva Argentinca u dresu Reala. Tamo ga čekaju Facundo Campazzo i Gabriel Deck.
(foto: Reuters)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.