Stefanos Kyriazis / ipa-agency.n/IPA

Real nadigrao aktualne prvake, Hezonja potpisao zakucavanje sezone! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 10.11.22. | 22:30

Dubrovčanin je u pobjedi zabio devet poena, dok je Žižić za Efes stavio 17

U teškaškom okršaju u sedmom kolu Eurolige između madridskog Reala i Efesa, slavio je domaćin i u Madridu stigao do pobjede rezultatom 94:85. Četvrta je to pobjeda Kraljeva u tekućoj sezoni, a već peti poraz aktualnih prvaka.

Bio je to i okršaj dvojice hrvatskih košarkaša – Marija Hezonje i Ante Žižića. Iako je potonji zabilježio bolji statistički učinak budući da je u porazu ubacio 17 poena uz sedam skokova za gotovo 26 minuta igre, a Dubrovčanin stavio devet poena za 18 minuta igre, igrač Reala je dodatno oplemenio svoju listu highlighsta.

Naime, na četiri minute do kraja treće četvrtine kod rezultata 64:61 za Real, Hanga je bacio jednu loptu na koš koja se činila neuhvatljivom. No Hezonja je upalio mlazni pogon, poletio i s leđa zakucao za najbolje zakucavanje dosadašnjeg dijela sezone.

Brutalno zakucavanje Hezonje pogledajte OVDJE

Ovakvog poteza ne bi se posramili ni dečki iz NBA lige...

Inače, Real je do pobjede vodio Poirier s 13 poena dok je kod Efesa Clyburn zabio 23 uz devet skokova.