undefined
undefined

Partizan u zadnjoj četvrtini slomio Cedevita Olimpiju

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 25.10.20. | 21:05

Do polovice zadnje četvrtine gosti su prijetili, no onda su Beograđani prelomili dvoboj u svoju korist.

U četvrtom kolu ABA lige Partizan je svladao Cedevita Olimpiju sa 86:77.

Teže nego sugerira krajnji rezultat Beograđani su došli do trijumfa s obzirom da su zadnju četvrtinu bili bolji 22:13 kada su prelomili utakmicu.

Na poluvrijeme se otišlo s minimalnim vodstvom Ljubljančana, dok se u zadnju dionicu ušlo egalom. Kako to često biva, najefikasniji protiv bivših svojih bio je Cody Miller-McIntyre koji je klubu čiji je dres nosio prošle sezone utrpao 17 poena. Uz njega, istaknuli su se Thomas, Gordić i Dangubić sa po 13, 11 i 10 poena.

Kod gostiju je reperzentativni bek Jaka Blažič bio najučinkovitiji s 24 poena i odličnim šutom iz igre 8/12, a Edo Murić je dodao 13, Jones 11, a Brown i Hopkins po 10 poena.

Partizan je dosegao drugu pobjedu i sad je na 2-2, dok je Ljubljančanima ovo prvi poraz i imaju omjer 3-1.